webStrony internetowe

Chcesz mieć ciekawą stronę ale nie chcesz wydawać grubych tysięcy na agencję reklamy? Szukasz kogoś, kto zrobi Ci stronę internetową w miłej, przyjemnej atmosferze bez technobełkotu? Szukasz kogoś, kto zadba o Twoją już uruchomioną stronę, o jej administrację i bezpieczeństwo? Nie chcesz, by kasowano Cię za każdą pierdułkę, za coś, co możesz zrobić samemu?

Od projektu, przez konfigurację serwera, aż po wdrożenie i administrację. Masz pomysł? Pomogę Ci go wykonać.

Wiele moich stron opartych jest na wordpressie, ale to nie dlatego, że znam jedynie tę technologię. Prawdę mówiąc nie natrafiłem dotąd jeszcze na zbyt wiele wyzwań, których nie dałoby się rozwiązać w oparciu o wordpressa. A dla Ciebie wraz z siłą i popularnością wordpressa idzie łatwość obsługi, publikowania swoich treści oraz ogrom dostępnych wtyczek i skórek dostępnych w internecie. Fakt, że ponad 1/3 wszystkich stron w internecie zbudowanych jest w oparciu o wordpressa o czymś świadczy, prawda?

Zobacz moje realizacje

Portfolio

graf

 Grafika

Wizytówki, logotypy, banery reklamowe, ulotki, projekty stron…

Od projektu aż po wydruk. Potrzebujesz pełnej, kompletnej i spójnej identyfikacji wizualnej wraz ze stroną internetową? Świetnie! Bierzmy się do roboty.

A może coś zupełnie innego? Moje umiejętności są do Twojej dyspozycji, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

 

Jak pracuję?

Proponuję Ci współpracę (i rozliczenia) w tzw. systemie zwinnym (agile). To oznacza, że będziesz mieć dostęp i wpływ na rozwój prac na każdym ich etapie. To Ty decydujesz kiedy projekt już Cię zadowala i mówisz stop – tutaj kończymy. Albo wręcz przeciwnie, wprowadzamy poprawki tak długo, aż uzyskamy satysfakcjonujący Cię efekt.

To daje dużo możliwości: przede wszystkim masz zawsze wpływ na swój projekt. Poza tym to Ty decydujesz kiedy efekt Cię satysfakcjonuje. Nie czekasz tygodniami, by wreszcie zobaczyć gotowy efekt i nie prosisz w duchu by Ci się spodobał, by to było to, czego oczekujesz. I w każdej chwili masz pełną kontrolę ile tak naprawdę ten projekt Cię kosztuje.

No dobra, ale ile to będzie kosztować?

czasNie ważne, które z moich umiejętności wykorzystujesz, masz zawsze stałą stawkę godzinową. To sprawiedliwe – Ty masz zawsze pełną kontrolę nad faktycznymi kosztami projektu i w każdej chwili możesz powiedzieć stop – tu kończymy. Ja otrzymuję zapłatę za faktycznie wykonaną pracę, bez ściemniania i rzucania cen z kosmosu.

Potrzebujesz przed projektem znać orientacyjną wycenę? Nie ma problemu! Dla większości typowych zadań jestem w stanie podać Ci orientacyjny maksymalny czas realizacji. Maksymalny, to oznacza, że w 90% podobnych projektów realizowanych przeze mnie czas realizacji zamknął się w granicy połowy podanego czasu maksymalnego. To oznacza, że jeśli mówię, iż postawię Ci stronę w maksymalnie 10 godzin, to oznacza, że pewnie potrwa to 5, no chyba, że będziemy bawić się w jakieś rozbudowane cuda 😉

Zresztą, zobacz samemu. W sekcji portfolio przy każdym z prezentowanych projektów podano czas wykonania (od pierwszego kontaktu z klientem aż po koniec wdrożenia i finalizację projektu).

Zawsze, gdy tego potrzebujesz

247Nasza współpraca nie musi zakończyć się w chwili ukończenia projektu. Po miesiącu czy dwóch potrzebujesz nowych funkcjonalności na stronie? A może coś padło na serwerze? Dzwoń, pisz. Stawkę i sposób rozliczeń już znasz. A dla Ciebie pracuję 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie ważny jest dzień tygodnia czy święta. Tak, czasem śpię 🙂

 

 

 

Przekonany?

Skontaktuj się ze mną i napisz w czym mogę Ci pomóc?

Kontakt